PROSTE DOMOWE SPOSOBY NA SUCHE DŁONIE

środa, 8 kwietnia 2020

PROSTE DOMOWE SPOSOBY NA SUCHE DŁONIEProste domowe sposoby na suche dłonieChciałabym się z Wami podzielić, jak ja staram się w domu, pomoc moim dłonią w tych ciężkim dla nich okresie. Przede wszystkim próbuje wykorzystać to, co już mam i nie wymyślać sobie powodów do wyjścia. Są to bardzo proste domowe sposoby, które będziecie mogli zastosować bez wychodzenia z domu.PROSTE DOMOWE SPOSOBY NA SUCHE DŁONIEPeeling – złuszczenie martwego naskórka pomoże we wnikaniu składników zawartych w produktach do rąk. Peeling można wykonać z takich podstawowych produktów jak olejek + cukier (najlepiej drobno zmielony). Można zrobić większa ilość peelingu i użyć później do ciała.
Kąpiel z siemienia lnianego dla dłoni-do garnka dodajemy 2 łyżki siemienia lnianego na 1 litr wody. Gotujemy kilka minut i zdejmujemy z ognia do ostygnięcia. Kiedy woda ostygnie, zanurzamy ręce na około 15 minut. Po takim zabiegu poczujecie, że skora jest miękka i przyjemniejsza w dotyku.


PROSTE DOMOWE SPOSOBY NA SUCHE DŁONIE

Wazelina do rąk – Podczas mojego ostatniego pobytu w Polsce, zakupiłam wazelinę kosmetyczną. Produkt jest bardzo tani, a dziś okazuje się jednym z lepszych produktów w walce z suchymi dłońmi. 

PROSTE DOMOWE SPOSOBY NA SUCHE DŁONIE

Poza wazelina używam również kremu do rąk z evrée. Mimo że na co dzień sprawdza się on świetnie, w tym okresie kiedy często myjemy ręce, wazelina zdecydowanie sprawdza się o wiele lepiej.


Warto też pamiętać o dokładnym osuszaniu rak po myciu ich,a także o wyborze mydła nawilżającego do rąk.Mam nadzieje, że te domowe sposoby pomogą waszym dłonią tak skutecznie, jak moim.Miłego wieczoru,
AgaPrześlij komentarz

Dziekuje za komentarz.

© bez x pomyslu. Design by FCD.